Nová generace harvestorového řetězu – 19HX

Vyrobeno pro Váš nejnáročnější den
Řezací systém SpeedMax XL .404" Řetěz 19HX + lišta SpeedMax XL + řetězka
Při mé práci je Oregon nejspolehlivějším partnerem

Detaily k provozní spolehlivosti: Pokácí více stromů bez nutnosti servisních zásahů a Vy tak nemusíte během práce opouštět kabinu. Díky tomu budete mít větší produktivitu práce. Již po generace vyrábíme rychlejší, spolehlivější a odolnější řezací systémy pro ty nejnáročnější těžební podmínky.

Oregon je jediný světový výrobce, který vyrábí kompletní řezací systém - řetěz, lištu a řetězku, pro harvestorové těžební stroje. Přesně sestavené a vzájemně propojené komponenty poskytují bezkonkurenční efektivitu, výkon a životnost. SpeedMax XL jsme vyrobili pro všechny, kteří touží dělat svou práci profesionálně – při každém řezu, každý den.

RYCHLEJŠÍ

SILNĚJŠÍ

ODOLNĚJŠÍ

SPOLEHLIVĚJŠÍ

LubriTec - Systém mazání řetězu

  • Mazací kanálek vodicí lišty udržuje řetěz i vodicí lištu stále dostatečně promazanou, aby se snížilo tření na minimum a prodloužila se tak životnost celého řezacího systému.
  • Konstrukce mazání zajišťuje, aby olej skončil tam, kde je ho zapotřebí – na pilovém řetězu

SpeedMax .404" Výhody systému

  • Společné použití všech komponentů SpeedMax zlepšuje výkon a současně snižuje míru opotřebení.
  • Lištu, řetězku a řetěz lze používat samostatně nebo jako řezací systém.
  • Tělo lišty SpeedMax XL .404 je širší, aby se zlepšilo držení řetězu, a je silnější, aby se zvýšila odolnost při rychlejším řezání a snížily nákladné prostoje.
  • Nový řetěz 19HX má vyšší a agresivnější zuby pro vyšší rychlost řezání.
  • Nový řetěz 19HX .404 je vyroben z nejmodernějších a nejodolnějších komponentů Oregon, aby vykazoval vyšší pevnost a životnost než předchozí model.